Podívejte se, v jakých městech ČR se hrají badmintonové ligy VŠ LIGY. Sledujte badmintonové události: akce, články, fotky, videa i diskuse.

• Pravidelné hraní badmintonu zábavnou formou vytvaruje postavu a zlepší psychickou i fyzickou kondici.

Články – Badminton

Zvítězil Čech

15. 11. 2017, 13:37    Reportáž    Praha – Badminton

Petr Čech vyhrál svůj první turnaj Zaměstnanecké ligy skupiny Generali. Naopak „až“ třetí místo zbylo na Lukáše Zlatníka. Bez medaile zůstal král loňské sezóny Jakub Hofírek. V žumpičkách zvítězily ženy. Žumpakrálovnami se tak staly Jana Ryšánková a Markéta Škvorová.

Mahnel znovu bez medaile

12. 4. 2017, 10:04    Reportáž    Praha – Badminton

Již podruhé za sebou skončil Petr Mahnel na čtvrtém místě. Jen krůček chyběl k tomu, aby po 17 účastech na turnajích Zaměstnanecké ligy získal svůj první cenný kov. Tak snad příště :)

Vítězství v souboji firem

25. 1. 2017, 17:17    Reportáž    Praha – Badminton

Hráči Zaměstnanecké ligy skupiny Generali společnými silami zdolali Raiffeisenbank v badmintonovém souboji firem. Navíc si i odnesli čtyři medaile z celkových šesti.

Zlatý Zlatník

13. 10. 2016, 16:03    Reportáž    Praha – Badminton

Vítej zlatý hattricku! Lukáš Zlatní vyhrál v úterý 11. října svůj třetí turnaj Zaměstnanecké ligy skupiny Generali! Jana Ryšánková obhájila jarní vítězství mezi ženami i ve čtyřhře.

0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Nejlepší na jaře

8. 6. 2016, 17:00    Reportáž    Squash

Právě skončila Jarní sezóna Zaměstnanecké ligy skupiny Generali. Pojďme se společně ohlédnout za touto druhou sezónou ročníku 2016. Celkem se do podzimní sezóny Zaměstnanecké ligy skupiny Generali zapojilo 86 zaměstnanců. Nejvíce v pražské badmintonové lize, 29. Ve všech sportech dohromady se odehrálo 378 zápasů (73 % ze všech vypsaných). Kdo byl v nich nejlepší?

Vítězství v ženách, žumpičce a deblu

20. 4. 2016, 8:35    Reportáž    Praha – Badminton

Málo kdo se může pochlubit třemi tituly z jednoho turnaje. Jana Ryšánková ano. Vyhrála mezi ženami, s Petrem Čechem dodatečný turnaj ve čtyřhře a po přepočítání výsledků vyhrála i malou žumpičku. Budiž ji čest, že nežádala opakování ceremoniálu :)

Vítězové podzimní sezóny

9. 2. 2016, 19:56    Reportáž

Podzimní sezóna odstartovala ročník 2016. Kdo byl nejlepší? V článku se dozvíte, kdo se umístil mezi nejlepšími třemi v jednotlivých sportech. Celkem se do podzimní sezóny Zaměstnanecké ligy skupiny Generali zapojilo 85 zaměstnanců. Nejvíce v pražské badmintonové lize, 24.

Praha vyloupena

25. 11. 2015, 13:28    Reportáž    Praha – Badminton

V pondělí 23. listopadu se uskutečnil letošní druhý badmintonový turnaj Zaměstnanecké ligy skupiny Generali. Byl to turnaj přelomový, protože poprvé v historii nevyhrál hráč z Prahy…